FaniMani logo

NASZE PUBLIKACJE

Piosenka z dobrym przekazem” – wynik warsztatów hip-hopowych, które poprowadził Arci dla dzieci i wolontariuszy ze Stowarzyszenia:

 

Książeczka która ma pomóc w otwarciu się ludzi pełnosprawnych, na zrozumienie i przyjęcie dzieci z trisomią 21.

Dzięki tym działaniom nasze dzieci spotkają się z ludzką życzliwością i wyrozumiałością, a my rodzice z nadzieją będziemy mogli patrzeć w ich przyszłość.

Czytaj więcej

Turnusy wypoczynkowo-wytchnieniowe dla naszych rodzin

W dniach od 1 do 21 sierpnia 2021 r. odbyły się w Nadziejewie koło Kórnika trzy turnusy wypoczynkowo-wytchnieniowe dla naszych rodzin , które zorganizowała dla nas Fundacja „Bardziej” z Kórnika. TKażdy turnus trwał tydzień i był tak pomyślany, by w czasie gdy dzieci miały swoje zajęcia, rodzice mogli odpocząć lub skorzystać z zaproponowanych przez Fundację „Bardziej” warsztatów . A były to warsztaty robienia sushi, warsztaty rękodzieła, warsztaty filetowania kurczaków.  Spędzaliśmy też czas zwiedzając okolice. Byliśmy w Zamku Kórnickim, w Arboretum, nad jeziorem kórnickim, w Zaniemyślu czy w Pałacu w Rogalinie. Na koniec wszyscy byliśmy pewni jednego „tydzień to za mało „. Bardzo dziękujemy ‚Fundacji „Bardziej”, że zechciała nas zaprosić.