FaniMani logo

NASZE PUBLIKACJE

Piosenka z dobrym przekazem” – wynik warsztatów hip-hopowych, które poprowadził Arci dla dzieci i wolontariuszy ze Stowarzyszenia:

 

Książeczka która ma pomóc w otwarciu się ludzi pełnosprawnych, na zrozumienie i przyjęcie dzieci z trisomią 21.

Dzięki tym działaniom nasze dzieci spotkają się z ludzką życzliwością i wyrozumiałością, a my rodzice z nadzieją będziemy mogli patrzeć w ich przyszłość.

Czytaj więcej

11 listopada

W imieniu Zarządu serdecznie zapraszam wszystkich członków i przyjaciół stowarzyszenia na wyjazdowe spotkanie z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, które odbędzie się 11 listopada w gospodarstwie agroturystycznym w Bystrej koło Żywca http://agroturystykabystra.pl/ , (dokładny adres Bystra 109)
Rozpoczynamy od 11.30, pobyt max. do godz. 16.00.
W programie: spotkanie przy grillu,  przejażdżka konna (dla dzieci), zwiedzanie i zapoznanie się z hodowanymi w gospodarstwie zwierzętami  oraz spotkanie z przedstawicielami zespołu regionalnego http://www.grojcowianie.org/.  i śpiewanie pieśni patriotycznych. W razie wyraźnej niepogody, spotkanie może zostać odwołane o czym zainteresowani zostaną powiadomieni.
Wszystkich zamierzających wziąć udział w wyjeździe, prosimy o zgłoszenie tego faktu do 7 listopada, ze względu na odpowiednie przygotowanie spotkania musimy wcześniej wiedzieć ile nas będzie.