FaniMani logo

NASZE PUBLIKACJE

Książeczka która ma pomóc w otwarciu się ludzi pełnosprawnych, na zrozumienie i przyjęcie dzieci z trisomią 21.

Dzięki tym działaniom nasze dzieci spotkają się z ludzką życzliwością i wyrozumiałością, a my rodzice z nadzieją będziemy mogli patrzeć w ich przyszłość.

Czytaj więcej

Nasi Darczyńcy

Bardzo dziękujemy CH Auchan w Bielsku-Białej, które od 5 lat regularnie wspiera stowarzyszenie przekazując zarówno darowizny rzeczowe jak i finansowe.

 

Dziękujemy także:

 

Lista darczyńców pozyskanych przez firmę Vestor Sośniak Justyna:

1. Z.P.H „Sigme” Paweł Wieroński Podlesie 16 43-356 Bujaków

2. Paweł Pitala ul. Piłsudskiego 11 34- 730 Mszana Dolna

3. Piotr Kubiczek, 43-385 Jasienica 1105

4. „VBAU” Bogusław Stec ul. J. Poniatowskiego 6 34-400 Myślenice

5. PPHU „Pinus” Jerzy Smolarczyk Mariusz Smolarczyk ul.Topolowa 15, 49-318 Skarbimierz Osiedle

6. Gospodarstwo Rolne Mirosław Kołodko ul. Dominikańska 27, 16-070 Choroszcz

7. „Merkury Express”Anna Ratyńska ul. Sukiennicza 8, 43-300 Bielsko Biała

8. „Signia” Dymitr Leszczyński Aleja Solidarności 115|2, 00-140 Warszawa

9. „Zielone Oko” Ada Okrasińska ul. A. Krajowej 25\7 58-100 Świdnica

10. W.Z.U Roman Szydłowski ul. Kolejowa 45,  57 -230 Kamieniec Ząbkowicki

11. „Instal Bruk” Piotr Grygierzec ul. ks.Staszica 27, 43-502 Czechowice Dziedzice

12. „Newzinc” Halina Zdunek ul.Orzeszkowej 30 „A”, 43-502 Czechowice Dziedzice

13. Jan Kotula 59- 700 Bolesławiec 251 „A”

14. Salon Ślubny „Kami”Aneta Jura ul.3 Maja 23,  43-300 Bielsko Biała

15. Bogusława Boguszewska ul. Jesionowa 24 43-190 Mikołów

16. FHU „XFORCE” Roman Szalczyk ul.Floriana 2 44- 178 Przyszowice

17. Bartosz Musiał ul.Forsycji 3 „B” 49-300 Brzeg

18. Usługi Elektroniczne Jan Motor 34-236 Sidzina 834

19. P.P.H.U „EMDE” Małgorzata Dusza ul. Karpacka 22 , 43-300 Bielsko Biała

20. Witold Szlósarczyk ul. Szkolna 9 43- 360 Meszna

21. „Konax” Zuzanna Kilarska ul. Cieszyńska 43 43-300 Bielsko Biała

22. Rafał Walczak ul.Zacisze 43-512 Bestwina

23. FPH „PUDEX” Irena Jarguz Bogusława Ożóg Zebrzydowice 145, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska

24. Monika Hartmann” ul. Waltera Jankiego 65\1, 60-615 Katowice

25. „Digital Age” Sebastian Więckowski ul. Fieldorfa 10 „B”\2, 45-273 Opole

26.Jadwiga Kura ul. Wiejska 25 44-164 Rzerzyce

27. „Expert Nieruchomości” Małgorzata Sobczak ul. Zamkowa 6\3, 44-200 Rybnik

28. Elżbieta Kasprzyszak Osiedle 9 Wierzbno 55-216 Domaniów

29. PPH „Detal – tex” Krystyna Dzięgielewska ul. Fabryczna 1, 43-309 Bielsko Biała

30. Wojciech Golonka ul. Wałachowej 8 „A” 43-300 Bielsko Biała

31. „Copy Center” Jerzy Ciulkin ul. Warszawska 59, 15-062 Białystok

32. „Agroturystyka  Jolanta Kundzicz”, 16-120 Kundzicze 7

33. Hubert Miklaszewski ul. Kalinowa 15 16-300 Augustów